רפואת שיניים

כתרים ללא מתכת - זירקוניה ו - EMAX

כתרי זרקוניה במפגש אחד ברמת דיוק מרבית וללא מתכת
במקרה שבו יש שן הרוסה או שן שבה שורש השן הומת, או במקרים של שן חסרה לחלוטין, מבצעים הכנה ושתל ועליו מלבישים כתר. הכתר הוא למעשה כותרת השן, שמטרתו לספק מבנה חיצוני של השן. המבנה המסורתי של הכתר מורכב משני חלקים: חלק חיצוני שעשוי חרסינה ובסיס פנימי שעשוי מתכת אצילה או האופציה היותר מועדפת – כתרי זירקוניה. כתרי הזירקוניה מספקים פתרון עבור הפס השחור שנחשף בין בסיס השן לחניכים והם גם מאפשרים להגיע לגווון הרבה יותר מדויק ודומה לצבע השן המקורית. כתרי זירקוניה הינם חזקים מאוד ובעלי יציבות ברמה גבוהה ביותר.

כירורגיית פה ולסת

כירורגיית פה ולסת עוסקת בניתוחי לסתות, הוצאת גידולים, השתלת שתלים השתלות עצם וטיפול בבעיות מורכבות שמצריכות טיפולים פולשניים שונים. השיניים שלנו ממלאות כמה תפקידים חשובים ביותר- אסתטי, פונטי ותזונתי. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום כירורגיית פה ולסת היא בעיית השיניים החסרות בעקבות עששת חורים בשיניים, מחלות ודלקות חניכיים, טראומות ותאונות שונות הם מהסיבות העיקריות המובילות לאיבוד של שיניים ועוד. במרכז שלנו ישנם רופאים מומחים לכירורגיית פה ולסת, בעלי ידע רב וניסיון עשיר בביצוע פרוצדורת כירורגיות

טיפולי שורש

חורים בשיניים נוצרים כתוצאה מנוכחותה של עששת בפה, שמייצרת "חורים" בשיניים. במידה והבעיה זוהתה בזמן והחור קטן ושטחי, הרי שניתן לבצע סתימה פשוטה ולטפל בבעיה. במקרים בהם הבעיה לא זוהתה בזמן החור יהיה עמוק ומורכב יותר- אז כבר לא יהיה די בסתימה פשוטה בשן ויהיה צורך לבצע טיפולי שורש. טיפולים אלה מסייעים לשמור על מבנה השן גם במקרים בהם רובד החיידקים הגיע אל מרכז הבקרה של השן, מבלי שיהיה צורך לעקור אותה לחלוטין. במרפאותינו ניתן לקבל טיפול מסור המוענק על ידי מיטב המומחים בתחום טיפולי השורש. טיפולי שורש וחידוש טיפולי שורש מבוצעים ע"י מומחה לטיפולי שורש באמצעות מיקרוסקופ ובשיטות המתקדמות ביותר

טיפולי חניכיים

מחלות חניכיים הן נפוצות למדיי, שמופיעות בגילאים מתקדמים יותר בדרך כלל. הן מחלות שמתפתחות על פני זמן וההתקדמות היא על בסיס שלבים, כאשר לזיהוי מוקדם יש השפעה אקוטית על טיפול הבעיה. במידה והבעיה זוהתה בזמן ניתן לטפל בבעיית החניכיים ואף לצאת ללא פגע, בעוד שהזנחה של המצב תוביל לכדי נזקים בלתי הפיכים. במרפאותינו רופאי שיניים שמתמחים בטיפולי חניכיים. הם יסירו את האבן מהשיניים, ינקו היטב את האזור, יספקו טיפול מקומי ויתנו הנחיות לשמירה על היגיינת הפה. חשוב להגיע מדי חצי לביקורת אצל רופא שיניים, כדי שיוכל לזהות את המחלה ולטפל בה, כי בשלבים מתקדמים יותר של המחלה, הטיפול יהיה פולשני וקשה יותר.

טיפולים בהרדמה כללית

טיפולי שיניים בהרדמה כללית הופכים נפוצים יותר ויותר בזמן האחרון כאשר אלה מהווים פתרון לשני סוגים של אוכלוסיות. הראשונה היא אנשים אשר זקוקים לפרוצדורות פולשניות במיוחד בכל הנוגע לרפואת שיניים. קהל האנשים השני לו מתאימים טיפולי שיניים בהרדמה כללית אלה אנשים אשר סובלים מחרדת רופאי שיניים. מרפאותינו מאובזרות בציוד מתקדם שמאפשר לחסוך מהמטופלים את הכאב וחוסר הנוחות ועובדות עם מרדים מקצועי, כדי שתוכלו לסיים בפעם אחת כמה שיותר פרוצדורות, מבלי שיהיו בכלל מודעים לתהליך עצמו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​